Rest Menu Detail (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Expanded
pl: Rozwinięte

en: External
pl: Zewnętrzne

en: About
pl: O stronie

en: Web services
pl: Usługi web
