Rest Menu Detail (8.x-1.3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Expanded
bg: Разгънато

en: Alias
bg: Псевдоним

en: Web services
bg: Уеб услуги
