Rest Menu Detail (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Expanded
ca: Expandit

en: External
ca: Extern

en: Alias
ca: Àlies

en: About
ca: Detalls

en: Web services
ca: Serveis web
