Rest Menu Detail (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Expanded
da: Udvidet

en: External
da: Eksterne

en: About
da: Om

en: Web services
da: Web-services
