Rest Menu Detail (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Expanded
fi: Laajennettu

en: External
fi: Ulkoinen

en: About
fi: Tietoja

en: Web services
fi: Verkkopalvelut
