Rest Menu Detail (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
is: Virkjað

en: Weight
is: Vekt

en: Expanded
is: Víðkað

en: Alias
is: Hjáleinki

en: About
is: Um
