Rest Menu Detail (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Expanded
gu: વિસ્તૃત

en: Alias
gu: ઉપનામ

en: About
gu: વિશે

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ
