Rest Menu Detail (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Expanded
ro: Expandat

en: External
ro: Extern

en: About
ro: Despre

en: Web services
ro: Servicii web
