Rest Menu Detail (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Expanded
tr: Genişletilmiş

en: External
tr: Harici

en: Alias
tr: Takma ad

en: About
tr: Hakkında

en: Web services
tr: Web hizmetleri
