Rest Menu Detail (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Expanded
vi: Mở rộng

en: External
vi: Bên ngoài

en: Alias
vi: Tên giả

en: About
vi: Giới thiệu

en: Web services
vi: Dịch vụ web
