Rest Menu Detail (8.x-1.4) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Expanded
az: Genişləndirilmiş

en: External
az: Xarici

en: Alias
az: Ləqəb

en: About
az: Haqqında

en: Web services
az: Veb xidmətləri
