Rest Menu Detail (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Expanded
gl: Expandida

en: External
gl: Externo

en: About
gl: Información

en: Web services
gl: Servizos web
