Rest Menu Detail (8.x-1.4) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Expanded
hr: Prošireno

en: External
hr: Eksterni

en: Alias
hr: Nadimak

en: About
hr: Opis

en: Web services
hr: Mrežni servisi
