Rest Menu Detail (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Expanded
eo: Ekspansiigita

en: Alias
eo: Kromnomo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
