Rest Menu Detail (8.x-1.4) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: Expanded
hu: Nyitott

en: External
hu: Külső

en: Alias
hu: Álnév

en: About
hu: Leírás

en: Web services
hu: Webszolgáltatások
