Rest Menu Detail (8.x-1.4) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: Expanded
it: Espanso

en: External
it: Esterna

en: About
it: Informazioni

en: Web services
it: Web service
