Rest Menu Detail (8.x-1.4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Expanded
ka: გაშლილი

en: External
ka: გარე

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
