Rest Menu Detail (8.x-1.4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Expanded
ku: لێککراوە

en: Alias
ku: نازناو

en: About
ku: دەربارە
