Rest Menu Detail (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: External
lv: Ārējais

en: Alias
lv: Aizstājvārds

en: About
lv: Par

en: Web services
lv: Web servisi
