Rest Menu Detail (8.x-1.4) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Expanded
ru: Развёрнутый

en: External
ru: Внешний

en: Alias
ru: Синоним

en: About
ru: Информация

en: Web services
ru: Веб-службы
