Rest Menu Detail (8.x-1.4) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Expanded
sk: Rozbalené

en: About
sk: Informácie o

en: Web services
sk: Webové služby
