Rest Menu Detail (8.x-1.4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Expanded
th: แสดงเมนูย่อย

en: External
th: ภายนอก

en: Alias
th: นามแฝง

en: About
th: เกี่ยวกับ
