Rest menu items (3.0.1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Options
gl: Opcións

en: Expanded
gl: Expandida

en: here
gl: aquí

en: External
gl: Externo

en: Key
gl: Clave

en: Relative
gl: Relativo

en: About
gl: Información

en: Web services
gl: Servizos web

en: Absolute
gl: Absoluto
