Rest menu items (3.0.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ
