Rest menu items (3.0.2) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Title
pt: Título

en: Description
pt: Descrição

en: Enabled
pt: Ativado

en: Weight
pt: Peso

en: Options
pt: Opções

en: Expanded
pt: Expandido

en: here
pt: aqui

en: External
pt: Externo

en: Key
pt: Chave

en: Base URL
pt: URL Base

en: Relative
pt: Relativo

en: Alias
pt: URL alternativo

en: About
pt: Sobre

en: Existing
pt: Existente
