Rest menu items (3.0.3) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Options
ro: Opţiuni

en: Expanded
ro: Expandat

en: here
ro: aici

en: External
ro: Extern

en: Key
ro: Cheie

en: Base URL
ro: URL de bază

en: Relative
ro: Relativă

en: Web services
ro: Servicii web

en: Existing
ro: Existent
