REST menu items (3.0.5) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Options
lt: Nustatymai

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: here
lt: čia

en: External
lt: Išorinis

en: Key
lt: Raktas

en: Alias
lt: Pervadinimas

en: Web services
lt: Web paslaugos
