Rest menu items (8.x-2.1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Expanded
hu: Nyitott

en: here
hu: ide

en: External
hu: Külső

en: Key
hu: Kulcs

en: Relative
hu: Relatív

en: Alias
hu: Álnév

en: About
hu: Leírás

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Absolute
hu: Abszolút

en: Existing
hu: Meglévő
