Rest menu items (8.x-2.1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Options
ru: Настройки

en: Expanded
ru: Развёрнутый

en: here
ru: здесь

en: External
ru: Внешний

en: Key
ru: Ключ

en: Relative
ru: Относительное

en: Alias
ru: Синоним

en: About
ru: Информация

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Absolute
ru: Абсолютный
