Rest menu items (8.x-2.2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Options
km: ជម្រើស

en: Expanded
km: ពង្រីក​

en: Key
km: សំខាន់

en: Alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ

en: About
km: អំពី

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
