Rest menu items (8.x-2.5) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Options
fi: Valinnat

en: Expanded
fi: Laajennettu

en: here
fi: täällä

en: External
fi: Ulkoinen

en: Key
fi: Avain

en: Relative
fi: Suhteellinen

en: About
fi: Tietoja

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Absolute
fi: Absoluuttinen
