Rest menu items (8.x-2.5) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Weight
fil: Timbang

en: Expanded
fil: Pinalawak

en: Key
fil: Susi

en: Alias
fil: Palayaw

en: Web services
fil: Mga serbisyo ng web
