Rest menu items (8.x-2.8) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Expanded
gu: વિસ્તૃત

en: Key
gu: ચાવી

en: Alias
gu: ઉપનામ

en: About
gu: વિશે

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ

en: Uri
gu: યૂઆરઆઈ
