Rest menu items (8.x-2.9) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Options
he: אפשרויות

en: Expanded
he: מורחב

en: External
he: חיצוני

en: Key
he: מפתח

en: Relative
he: יחסי

en: Alias
he: מיקום

en: About
he: אודות

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: Absolute
he: מוחלט
