Rest menu items (8.x-2.9) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Expanded
kk: Кеңейтілген

en: Alias
kk: Лақап ат
