REST OAI-PMH (2.1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: title
fr: titre

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Default
fr: Par défaut

en: All
fr: Tout

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Rebuild
fr: Reconstruire

en: About
fr: À propos

en: Web services
fr: Services Web

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Processed @current out of @total.
fr: @current sur @total traité(s).
