REST OAI-PMH (2.1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: title
ka: სათაური

en: All
ka: ყველა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
