REST OAI-PMH (2.1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: title
ne: शिर्षक

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: All
ne: सबै

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: About
ne: बारेमा
