REST OAI-PMH (2.1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: title
sl: naslov

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Default
sl: Privzeto

en: All
sl: Vsi

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: About
sl: O modulu

en: Web services
sl: Spletne storitve
