REST OAI-PMH (2.1.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: title
sv: titel

en: Reset
sv: Återställ

en: Default
sv: Förvald

en: All
sv: Alla

en: Desc
sv: Fallande

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: description
sv: beskrivning

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: About
sv: Om

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: Asc
sv: Stigande
