REST OAI-PMH (2.1.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: All
bg: Всички

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Apply
bg: Търси

en: Web services
bg: Уеб услуги
