REST OAI-PMH (2.1.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: title
hy: վերնագիր

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
