REST OAI-PMH (2.1.1) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Reset
ms: Set semula

en: Default
ms: Lalai

en: All
ms: Semua

en: Desc
ms: Menurun

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Apply
ms: Pohon

en: About
ms: Perihal

en: Web services
ms: Perkhidmatan web

en: Asc
ms: Menaik
