REST OAI-PMH (2.1.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: title
ro: titlu

en: Reset
ro: Resetează

en: Default
ro: Implicit

en: All
ro: Toate

en: Desc
ro: Descendent

en: Configuration
ro: Configurație

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: About
ro: Despre

en: Web services
ro: Servicii web

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Asc
ro: Ascendent
