REST OAI-PMH (2.1.1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: title
ug: ماۋزۇ

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: All
ug: ھەممە

en: ,
ug: ،

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى
