REST OAI-PMH (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Node
hu: Tartalom

en: About
hu: Leírás

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Entity Type
hu: Entitástípus
