REST OAI-PMH (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Node
ru: Материал

en: About
ru: Информация

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Bundle
ru: Набор

en: Entity Type
ru: Тип сущности
