REST OAI-PMH (8.x-1.0-alpha3) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Custom
no: Tilpasset

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Rebuild
no: Gjenoppbygg

en: About
no: Om

en: Web services
no: Vevtjenester
