REST Password Request (8.1.13) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Subject
es: Asunto

en: Custom
es: Personalizado

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
es: Se han enviado instrucciones para restablecer la contraseña de %name a %email.

en: Further instructions have been sent to your email address.
es: Se han enviado más instrucciones a su dirección de correo electrónico.
