REST Password Request (8.1.17) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Subject
fr: Objet

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Token length
fr: Taille du jeton

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
fr: Les instructions de réinitialisation de mot de passe ont été envoyées à %name, à l'adresse %email.

en: Further instructions have been sent to your email address.
fr: Des instructions ont été envoyées à votre adresse de courriel.
